E-mail

E-mailová schránka (E-mail box) je e-mailová adresa, které je přidělen prostor pro ukládání došlých zpráv. Na serveru net@house není standardně velikost těchto boxů omezována.
Díky službě Webmail můžete k Vašim e-mailovým schránkám moci přistupovat odkudkoliv.
Kromě webmailu můžete používat pro přístup k Vaší poště z Vašeho počítače také protokoly POP3 a IMAP
Přesměrovaná schránka (E-mail forwarder) je e-mailová adresa, které není přidělen žádný prostor pro ukládání zpráv, došlé zprávy jsou předávány na jinou adresu.

Antispam

Svoji emailovou schránku můžete jednoduše ochránit proti nevyžádané poště prostřednictvím našeho antispamu.

Statistika

přístupů na Vaše stránky je umístěna na adrese http://vasedomena.cz/stats, velmi přehledně Vás informuje o tom, kdo, kdy, odkud prohlížel Vaši prezentaci. Ovládání je přehledné, přes WWW rozhraní. Statistika je generována na požádání.

SQL databáze

slouží pro uchovávání velkého množství dat, která musí být dynamicky přístupná po Internetu. SQL databáze se vyznačují krom rychlosti přístupu k datům i velkými možnostmi v oblasti vyhledávání a bezpečnostní dat. Na webhostingu s SQL databází můžete provozovat prezentace s redakčním systémem, internetový obchod i další moderní internetové aplikace. Vaši SQL databázi můžete pohodlně spravovat pomocí SQL administrace.

Registrace domén

U nás můžete registrovat Váš web na 38 různých doménách (TLD) - národních i generických. Je jen na Vás, vyberete-li si koncovku *.cz, *.sk, *.com, *.net, *.org, *.info, *.biz, *.eu, *.mobi, *.name, *.at, *.be, *.co.hu, *.co.uk, *.com.hr, *.com.ua, *.de, *.dk, *.hu, *.ch, *.li, *.lt, *.lv, *.nl, *.pl, *.ro, *.ru, *.se, *.as, *.cc, *.cx, *.je, *.jp, *.us, *.dj, *.cn, *.to, nebo *.tv

Stáhněte si uživatelskou příručku o správném nastavení.